Harry Potter ve Ölüm Yadigârları: Bölüm 1 İzle

Harry Potter ve Ölüm Yadigârları: Bölüm 1, iki ayrı bölümden oluşması planan kitaptan uyarlama Harry Potter filmi serisinin son filminin ilk partı olan Harry Potter ve Ölüm Yadigârları sizlerle. Harry, Ron ve Hermione, profesör Dumbledore’un yönlendirmesi ve direktifleri olmadan son ve en büyük savaşa doğru yola çıkarlar. Bu yolculukta üç arkadaş sihirbazlık dünyasında çok güçlü üç önemli obje olduğunu öğrenirler. Bu objelere Ölüm Yadigarları adı verilmiştir. Bu objelerin Lord Voldemort’un eline geçmemesi için çabalayacak olan kahramanlarımızı zor zamanlar beklemektedir.

Filmin oyuncu kadrosunda Bill Nighy, Emma Watson, Richard Griffiths, Harry Melling, Daniel Radcliffe, Julie Walters, Bonnie Wright, Rupert Grint, Ian Kelly, Michelle Fairley, Fiona Shaw, Alan Rickman, Carolyn Pickles, Ralph Fiennes, Helena Bonham Carter gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmenliğinde ise beşinci ve altıncı filmin de yönetmenliğini yapan David  Yates var. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ David Yates

Film Oyuncuları→ Bill Nighy, Emma Watson, Richard Griffiths, Harry Melling, Daniel Radcliffe, Julie Walters, Bonnie Wright, Rupert Grint, Ian Kelly, Michelle Fairley, Fiona Shaw, Alan Rickman, Carolyn Pickles, Ralph Fiennes, Helena Bonham Carter

Filmin IMDB Puanı→ 8.9

Filmin Türü→ AileFantastikMacera

Etiketler: ,