Harry Potter ve Melez Prens İzle

Harry Potter ve Melez Prens, kitaptan uyarlama olan efsanevi film serisi Harry Potter’ın altıncı filmi olan Harry Potter ve Melez Prens sizlerle. Son ve en büyük savaş gittikçe yaklaşmaktadır. Savaşın yaklaştığını bilen ve Harry Potter’ın hala hazırlanmaya olduğunu düşünen Dumbledore onu hazırlaması ve Voldemort’un savunma hattının aşmanın yollarını bulması için  Profesör Horace Slughorn’a çok önemli bir görev verir. Harry, Hogwarts’ta bulduğu kitapta Lord Voldemort’un karanlık geçmişini öğrenir.

 

Filmin oyuncu kadrosunda  Daniel Radcliffe, Michael Gambon, Dave Legeno, Elarica Johnson, Jim Broadbent, Geraldine Somerville, Bonnie Wright, Julie Walters, Rupert Grint, Emma Watson, Helena Bonham Carter, Helen McCrory, Timothy Spall, Alan Rickman, Oliver Phelps gibi isimler bulunuyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise beşinci filmin de yönetmenliğini yapan David Yates var. Harry Potter ve Melez Prens filmi Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle, herkese iyi seyirler. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız.

Filmin Yönetmeni→ David Yates

Film Oyuncuları→ Daniel Radcliffe, Michael Gambon, Dave Legeno, Elarica Johnson, Jim Broadbent, Geraldine Somerville, Bonnie Wright, Julie Walters, Rupert Grint, Emma Watson, Helena Bonham Carter, Helen McCrory, Timothy Spall, Alan Rickman, Oliver Phelps

Filmin IMDB Puanı→ 8.8

Filmin Türü→ AileFantastikMacera

Etiketler: ,