Çılgın Proje – Fondeados 2021 İzle

Çılgın Proje – Fondeados, 2021 Netflix yapımı olan kahkaha dolu Meksika filmi Fondeados yani Türkçe adıyla Çılgın Proje, Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle. 30 yaşındaki iki oda arkadaşı Polo Ríos ve Blas Solano rutinlerine bir doz motivasyon ve bilgi ile başlar. Polo, kilo vermek için koşuşturan, fiziksel olarak güvensiz birisidir. Öte yandan Blas, üstünlük kompleksine sahip sıkılmış bir bireydir. Kendine özgü kahve içeceğini icat etmeye can atıyor ama hedefleri için acele edemeyecek kadar uyuşuk. Polo seçkin girişimciler arasında kendine yer edinmek isterken, Blas sadece Cadaqués’de yaşayan insanlardan uzak durmak, Gaudi’nin biyografisini okumak ve espresso içmek istiyor.

Polo’nun ısrarı üzerine Blas, bir ev partisini ziyaret eder. Blas, morali bozuk olan Polo’yu neşelendirmeye çalışır. Binadan ayrılmadan önce uyuşturucu satıcısı olarak çalışan eski bir dost olan Aderales ile karşılaşırlar. İşte hayatları o andan itibaren tamamen değişecektir. Fondeados yani Türkçe adıyla Çılgın Proje filmi türkçe altyazılı olarak sizlerle, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Marcos Bucay

Film Oyuncuları→ Aldo Escalante, Ricardo Polanco, Natalia Téllez, Fabrizio Santini, Seo Ju Park, María Chacón, Giuseppe Gamba, Sebastián Zurita, Joaquín Ferreira, Jorge Zárate, Moises Dayan Schneider, Isaac Cherem, Roberto Flores, David Zonana, Mario Escalante, Germán Bracco, María Penella Gómez, Victor Oliveira

Filmin IMDB Puanı→ 8.9

Filmin Türü→ KomediMacera

Etiketler: