Harry Potter ve Ölüm Yadigârları: Bölüm 2 İzle

Harry Potter ve Ölüm Yadigârları: Bölüm 2

Kitaptan yarlama olan ve artık unutulmaz bir film serisi haline gelen Harry Potter’ın son filmi Harry Potter ve Ölüm Yadigârları: Bölüm 2 sizlerle. Bu bölümde artık son ve en büyük savaş gelip çatmıştır. Harry ve arkadaşları, Voldemort ve kötü yoldaşlarına karşı. Her şeyin son bulacağı bu başyapıtı Dolufilm farkıyla gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz, herkese iyi seyirler.

Harry Potter ve Ölüm Yadigârları: Bölüm 2 filminin oyuncu kadrosunda  Ralph Fiennes, Michael Gambon, Alan Rickman, Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson, Evanna Lynch, Domhnall Gleeson, Clémence Poésy, Warwick Davis, John Hurt, Helena Bonham Carter, Graham Duff, Anthony Allgood ve Rusty Goffe gibi ünlü isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise bundan önceki dört filmin de yönetmenliğini başarılı bir şekilde yapan David Yates var. Bu başyapıtın 3 Oscar adaylığı bulunuyor. Bizlere destek olmak adına lütfen izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız.

Filmin Yönetmeni→ David Yates

Film Oyuncuları→ lph Fiennes, Michael Gambon, Alan Rickman, Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson, Evanna Lynch, Domhnall Gleeson, Clémence Poésy, Warwick Davis, John Hurt, Helena Bonham Carter, Graham Duff, Anthony Allgood, Rusty Goffe

Filmin IMDB Puanı→ 9.1

Filmin Türü→ AileFantastikMacera

Etiketler: ,