Undergods 2020 İzle

Undergods, 2020 yapımı olan fantastik ve gerilim türündeki Undergods filmi Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle. Filmde, kıyamet sonrası bir dünyada, K ve Z sokaklarda ceset ve daha da değerli bir şey olan taze et aramak için dolaşıyorlar. Normal fantasti ve gerilim türlerinden farklı bir film olan Undergods filmi izleyicilerini dünyanın farklı bir boyutuna götürüyor ve eşsiz bir deneyim sunuyor. Lightbulb Film Distribution yapımcılığında 17 Mayıs 2020 tarihinde Avrupa’da vizyona giren fakat ülkemizde vizyona girmeyen filmi sizlere hem hd kalite hem de türkçe dublajlı olarak sunuyoruz.

 

Filmin oyuncu kadrosunda Johann Myers, Géza Röhrig, Michael Gould, Hayley Carmichael, Ned Dennehy, Khalid Abdalla ve Eric Godon gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Chino Moya var. 2020 yapımı Undergods filmini türkçe dublaj ve full hd 1080p olarak donmadan ve takılmadan gönül rahatlığıyla Dolufilm sitemizden izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Chino Moya

Film Oyuncuları→ Johann Myers, Géza Röhrig, Michael Gould, Hayley Carmichael, Ned Dennehy, Khalid Abdalla, Eric Godon, Tanya Reynolds, Tadhg Murphy, Jan Bijvoet, Kate Dickie, Sam Louwyck, Adrian Rawlins, Slavko Labovic, Jonathan Case

Filmin IMDB Puanı→ 8.4

Filmin Türü→ FantastikGerilim

Etiketler: