Fantastik Canavarlar Nelerdir Nerede Bulunurlar İzle

Fantastik Canavarlar Nelerdir Nerede Bulunurlar, Dünyaca ünlü Harry Potter film serisinin daha öncelerini anlatan Fantastik Canavarlar Nelerdir Nerede Bulunurlar filmi Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle. Filmin başrolünde Oscar ödüllü aktör Eddie Redmayne var. Filmde Eddie Redmayne’ye Sam Redford, Scott Goldman, Tim Bentinck, Tristan Tait, Colin Farrell, Tom Clarke Hill, Matthew Sim ve Katherine Waterston gibi isimler eşlik ediyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Harry Potter serisinin de yönetmenliğini yapmış David Yates var.

Filmin Konusu;

Film 1926 yılında geçiyor. Hayvan bilimi ve büyücülük uzmanı Newt Scamander uzun yıllarca emek harcayıp dünyanın her bir yerinden farklı özelliklere ve güçlere sahip büyülü canavarları bularak onları güvende olmaları için kendi büyülü çantasına koyar. Bir iş için İngiltere’den New York’a giden Newt burada çok büyük bir hata yaparak büyülü çantasını bir insanın çantasıyla karıştırır ve işte o andan itibaren hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ David Yates

Film Oyuncuları→ Eddie Redmayne, Sam Redford, Scott Goldman, Tim Bentinck, Tristan Tait, Colin Farrell, Tom Clarke Hill, Matthew Sim, Katherine Waterston, Samantha Morton, Dan Fogler, Ezra Miller, Faith Wood-Blagrove, Jenn Murray, Cory Peterson

Filmin IMDB Puanı→ 8.8

Filmin Türü→ AileFantastikMacera

Etiketler: ,