Harry Potter ve Azkaban Tutsağı İzle

Harry Potter ve Azkaban Tutsağı filminde Harry, Hogwarts’ta ilk iki yılını tamamlar ve üçüncü yılına geçer. Genç büyücümüz Harry bu sene onun için tehlike arz eden bir kaçak mahkumun etrafındaki bir gizemi araştıracaktır. Harry Potter ve Azkaban Tutsağı, kitaptan uyarlama ünlü film serisi olan Harry Potter’ın üçüncü filmin olan Harry Potter ve Azkaban Tutsağı sizlerle.

 

Filmin oyuncu kadrosunda Daniel Radcliffe, Richard Griffiths, Pam Ferris, Fiona Shaw, Harry Melling, Adrian Rawlins, Geraldine Somerville, Lee Ingleby, Lenny Henry, Jimmy Gardner, Gary Oldman, Jim Tavaré, Robert Hardy, Abby Ford, Rupert Grint bulunuyor. Filmin yönetmenliğini ise Alfonso Cuarón yapıyor. Harry Potter serisinin üçüncü filmi olan Harry Potter ve Azkaban Tutsağı türkçe dublajlı ve full hd 1080p kalite olarak Dolufilm sayesinde gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız. Dolufilm ailesi herkese iyi seyirler diler.

Filmin Yönetmeni→ Alfonso Cuarón

Film Oyuncuları→ Daniel Radcliffe, Richard Griffiths, Pam Ferris, Fiona Shaw, Harry Melling, Adrian Rawlins, Geraldine Somerville, Lee Ingleby, Lenny Henry, Jimmy Gardner, Gary Oldman, Jim Tavaré, Robert Hardy, Abby Ford, Rupert Grint

Filmin IMDB Puanı→ 9.0

Filmin Türü→ AileFantastikMacera

Etiketler: ,