Harry Potter ve Sırlar Odası İzle

Harry Potter ve Sırlar Odası, kitaptan uyarlama unutulmaz film serilerden bir tanesi olan Harry Potter’ın ikinci filmi Harry Potter ve Sırlar odası sizlerle. Filmin oyuncu kadrosunda Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson, Richard Griffiths, Fiona Shaw, Harry Melling, Toby Jones, Jim Norton ve Veronica Clifford gibi isimler var. Filmin yönetmenliğini ise Chris Colombus yapıyor.

Filmin Konusu;

Serinin bu filminde gizemli bir varlık, Hogwarts sihir okuluna musallat olur. Hogwarts koridorlarında dolaşmaya ve kurbanlarını felç etmeye başlayan bu gizemli varlık okulda herkese korku ve endişe salar. Herkes başta ne olduğunu anlamasa da zaman ilerledikçe herkes aslında bir kehanetin gerçekleşmeye başladığından şüphelenir. Ayrıca Hogwarts’a bu sene ünlü yazar Gilderoy Lockhart da katılmıştır. Harry Potter ve Sırlar Odası filmini Dolufilm farkıyla full hd 1080p kalite ve türkçe dublajlı olarak gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına lütfen izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Chris Columbus

Film Oyuncuları→ Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson, Richard Griffiths, Fiona Shaw, Harry Melling, Toby Jones, Jim Norton, Veronica Clifford, James Phelps, Oliver Phelps, Julie Walters, Bonnie Wright, Mark Williams, Chris Rankin

Filmin IMDB Puanı→ 9.0

Filmin Türü→ AileFantastikMacera

Etiketler: ,