Fantastik Canavarlar Grindelwald’in Suçları İzle

Fantastik Canavarlar Grindelwald’in Suçları, dünyaca ünlü, kitaptan uyarlama olan film serisi Harry Potter’ın öncesini anlatan Fantastik Canavarlar serisinin ikinci filmi Fantastik Canavarlar Grindelwald’in Suçları sizlerle. Yaşanan olaylar henüz tazeliğini korurken büyücü dünyasındaki azılı suçlu Grindelwald başka bir hapishaneye gönderilirken görevlilerin elinden kaçar. Grindelwald büyücü dünyasında sayılı güçlü kişilerden bir tanesidir ve büyücü dünyası için tehdit oluşturuyordur. Grindelwald’ı durdurmak yine Newt Scamendar’a düşer.

 

Filmin oyuncu kadrosunda Johnny Depp, Kevin Guthrie, Carmen Ejogo, Wolf Roth, Eddie Redmayne, Zoë Kravitz, Callum Turner, Derek Riddell, Cornell John, Ezra Miller, Ingvar Sigurdsson, Poppy Corby-Tuech, Andrew Turner, Maja Bloom, Simon Meacock gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise ilk filmin de yönetmenliğini yapmış David Yates var. Fantastik Canavarlar Grindelwald’in Suçlar filmini Dolufilm ailesi farkıyla türkçe dublajlı ve full hd 1080p kalite olarak izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ David Yates

Film Oyuncuları→ Johnny Depp, Kevin Guthrie, Carmen Ejogo, Wolf Roth, Eddie Redmayne, Zoë Kravitz, Callum Turner, Derek Riddell, Cornell John, Ezra Miller, Ingvar Sigurdsson, Poppy Corby-Tuech, Andrew Turner, Maja Bloom, Simon Meacock

Filmin IMDB Puanı→ 8.7

Filmin Türü→ AileFantastikMacera

Etiketler: ,