Babalar Savaşıyor 2 – Daddy’s Home 2 İzle

Babalar Savaşıyor 2, serinin ilk filminin ardından Brad ve Dusty yaşadıkları çekişmelerden sonra birbirlerine alışarak iki iyi dost olmuşlardır. Filmi geçen bölümünde babalık savaşı veren Brad ve Dusty’i bu sefer farklı bir sürpriz beklemektedir. Bu sefer de Brad ve Dusty’nin babaları Don ve Kurt sürpriz bir şekilde gelecek ve tüm olaya dahil olacaklar. Komedi tufanı olan filmin bu bölümünde genel olarak baba oğul ilişkisi işleniyor. Brad ve Dusty aileleriyle beraber noel tatili yapmaya karar verir ve noel tatili yapacak bu iki ailenin başına gelmeyen kalmayacaktır.

Filmin oyuncu kadrosunda  Will Ferrell, Mark Wahlberg, Mel Gibson, John Lithgow, Linda Cardellini, Alessandra Ambrosio, Owen Vaccaro, Scarlett Estevez gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmenliğinde ise ilk filmin de yönetmenliğini yapan Sean Andrews var. Babalar Savaşıyor 2 – Daddy’s Home 2 filmini Dolufilm ailesi farkıyla türkçe dublajlı ve full hd 1080p kalite olarak gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına lütfen izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Sean Anders

Film Oyuncuları→ Will Ferrell, Mark Wahlberg, Mel Gibson, John Lithgow, Linda Cardellini, Alessandra Ambrosio, Owen Vaccaro, Scarlett Estevez, Didi Costine, Connor Wise, Daphne Wise, Dylan Wise, John Cena, Andrea Anders, Kyle Tristan

Filmin IMDB Puanı→ 8.8

Filmin Türü→ AileKomedi

Etiketler: ,