Eternals 2021 Marvel Filmini İzle

Eternals, 2021 Marvel yapımı olan ve Marvel’in yeni fantastik kahraman içeren filmlerinden bir tanesi olan Eternals filmi Dolufilm ailesi farkıyla. Marvel sinematik evrenin en büyük film serisi olan Yenilmezler’in bitişiyle beraber yeni kan arayan Marvel, Shang Chi ve Eternals gibi yeni filmler yaptı. Eternals filminin konusu ise; Dünya’da ilk insanın barınmasından bu yana Dünya’nın Ebediler isimli tanrısal güçlere sahip koruyucuları olmuştur. Fakat artık bu koruyucuların görevi bitmiş ve asıl amaçlarını uygulamaya başlayacaklardır. İçlerinden bazısının bu plana karşı çıkması işleri çığırından çıkaracaktır.

Filmin oyuncu kadrosunda  Angelina Jolie, Salma Hayek, Gemma Chan, Richard Madden ve Kit Harington gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Chloé Zhao var. Netflix 2021 yapımlı Eternals filmini türkçe dublaj ve full hd 1080p olarak donmadan ve takılmadan gönül rahatlığıyla Dolufilm sitemizden izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Chloé Zhao

Film Oyuncuları→ Angelina Jolie, Salma Hayek, Gemma Chan, Richard Madden, Kit Harington, Kumail Nanjiani, Brian Tyree Henry, Barry Keoghan, Lauren Ridloff, Ma Dong-seok, Lia McHugh, Haaz Sleiman, Brenda Lorena Garcia, Harish Patel, Lucia Efstathiou

Filmin IMDB Puanı→ 9.0

Filmin Türü→ AileFantastikMacera

Etiketler: