Babalar Savaşıyor – Daddy’s Home İzle

Babalar Savaşıyor, başrollerinde Will Ferrell, Mark Wahlberg, Linda Cardellini, Thomas Haden Church, Scarlett Estevez, Owen Vaccaro, Bobby Cannavale ve Hannibal Buress gibi dünyaca ünlü isimlerin yer aldığı Babalar Savaşıyor filmi sizlerle. Filmin yönetmenliğinmde Sean Anders var. Filmde, Brad ve Sara yeni evli çifttir. Brad radyo sunucusudur ve ailesiyle birlikte sakin bir hayat sürüyordur. Brad’in en büyük isteği, üvey çocuklarının ona baba demesidir.

Brad üvey çocuklarının ona baba demesini sağlamak için elinden gelen her şeyi yapar ve tam isteğine kavuşacakken Sara’nın eski kocası ve çocukların biyolojik babası olan Dusty çıkıp gelir. Dusty’nin Brad’e rahat verme gibi bir niyeti yoktur ve Brad’i zorlu bir sınav beklemektedir. Komedi tufanına hazır olun. Babalar Savaşıyor – Daddy’s Home filmi türkçe dublaj ve full hd 1080p kalite olarak Dolufilm ailesi sayesinde sizlerle. Bizlere destek olmak adına lütfen izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Sean Anders

Film Oyuncuları→ Will Ferrell, Mark Wahlberg, Linda Cardellini, Thomas Haden Church, Scarlett Estevez, Owen Vaccaro, Bobby Cannavale, Hannibal Buress, Bill Burr, Jamie Denbo, Mark L. Young, Matthew Paul Martinez, Dave Davis, James Harlon Palmer, Riley Ann Corbin

Filmin IMDB Puanı→ 8.9

Filmin Türü→ AileKomedi

Etiketler: ,