Greyhound 2020 İzle

Greyhound, Apple TV Plus’ın ilk büyük yapımlarından bir tanesi olan ve başrolünde Tom Hanks gibi bir dünya yıldızını barındıran Greyhound filmi sizlerle. Filmde Tom Hanks’e Stephen Graham, Elisabeth Shue, Michael Benz, Rob Morgan, David Maldonado, Jimi Stanton ve Matt Helm gibi isimler eşlik ediyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Aaron Schneider var.

Filmin Konusu;

Amerika’nın İkinci Dünya Savaşı’na girmesinden birkaç ay sonra, deneyimsiz bir ABD Donanması komutanı olan Kaptan Ernest Krause ilk görevine atanır. Ernest Krause, Kuzey Atlantik’i geçmeye çalışan ABD Donanması’nın gemilerini koruyan üç Destroyer savaş gemisinden bir tanesi olan Greyhound’ın kaptanı olur. Atlantik’te konvoy halinde ilerleyen ABD Donanması’na saldırılara başlayan Alman denizaltılarına engel olmaya çalışacak olan Greyhound savaş gemisinin ve Kaptan Krause’nin işi hiç de kolay olmayacaktır. Greyhound filmi Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle. Lütfen izlediğiniz filmlere yorum yaparak bizlere destek olmayı unutmayınız, iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Aaron Schneider

Film Oyuncuları→ Tom Hanks, Stephen Graham, Elisabeth Shue, Michael Benz, Rob Morgan, David Maldonado, Jimi Stanton, Matt Helm, Tom Brittney, Manuel Garcia-Rulfo, Travis Przybylski, Jeremy Daniel Madden, Devin Druid, Travis Quentin, Will Pullen

Filmin IMDB Puanı→ 8.8

Filmin Türü→ AksiyonDramSavaşTarih

Etiketler: ,