Artemis Fowl İzle

Artemis Fowl filminde genç bir suç dehası olan Artemis Fowl babasının bir anda kaybolmasından sonra kayıp babasını bulmak için gizli bir periler topluluğunun peşine düşer ve kendisini durmak bilmeyen bir macera içerisinde bulur. Eoin Colfer’ın sevilen kitabından uyarlanan Disney yapımı olan Artemis Fowl’, çok iyi ve yetenekli bir suç dehasının soyundan gelen 12 yaşındaki deha Artemis Fowl’un bulmaya çalıştığı benliğini ve yolculuğunu anlatan fantastik, büyüleyici bir macera.

Filmin oyuncu kadrosunda Michael Rouse, Racheal Ofori, Josh Gad, Ferdia Shaw, Simone Kirby, Joe O’Grady, Finian Duff Lennon, Grace Fincham ve Toby Eden gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Kenneth Branagh var. Ailenizle keyifli dakikalar geçirmek için izleyebileceğiniz filmlerden bir tanesi olan Artemif Fowl filmini türkçe altyazılı ve full hd 1080p kalitesiyle Dolufilm ailesi sayesinde kesintisiz ve donmadan gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Kenneth Branagh

Film Oyuncuları→ Michael Rouse, Racheal Ofori, Josh Gad, Ferdia Shaw, Simone Kirby, Joe O'Grady, Finian Duff Lennon, Grace Fincham, Toby Eden, Gerard Horan, Colin Farrell, Nonso Anozie, Emily Brockmann, Jessica Rhodes, Charlie Cameron

Filmin IMDB Puanı→ 8.7

Filmin Türü→ AileFantastikMacera

Etiketler: