Hadi Gidelim – Onward İzle

Hadi Gidelim – Onward, seslendirmesinde Örümcek Adam filminden tanıdığımız genç yetenek Tom Holland ve Galaksinin Koruyucuları filminden tanıdığımız Chris Pratt’in yer aldığı Disney Pixar yapımı olan Hadi Gidelim – Onward filmi Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle. İki elf kardeş olan Ian ve Barley uzun zaman önce babalarını kaybetmişlerdir. Ona karşı büyük özlem duyan bu iki kardeş bir anlığına da olsa babalarını görmenin bir fırsatı olduğunu öğrenirler ve bu fırsatı kullanmak için büyük bir tehlikeye girip çok büyük bir maceraya atılırlar.

Yönetmenliğini  Dan Scanlon’un yaptığı Disney Pixar yapımı olan Hadi Gidelim – Onward animasyon filmi türkçe dublaj ve full hd 1080p kalite seçeneğiyle Dolufilm ailesi farkıyla hiç donmadan kesintisiz bir şekilde gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz. Bu animasyon filmini ailecek rahatlıkla izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız lütfen. Herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Dan Scanlon

Film Oyuncuları→ Tom Holland, Chris Pratt, Julia Louis-Dreyfus, Octavia Spencer, Mel Rodriguez, Kyle Bornheimer, Lena Waithe, Ali Wong, Tracey Ullman, Wilmer Valderrama, George Psarras, John Ratzenberger

Filmin IMDB Puanı→ 8.7

Filmin Türü→ AnimasyonKomediMacera

Etiketler: ,