Dolittle 2020 İzle

Dolittle filminin başrolünde Iron Man filmiyle tanıdığımız, 2 Oscar adaylığı bulunan ve son zamanların en çok kazanan oyuncuları listesinde ilk beş içinde yer alan dünyaca ünlü oyuncu Robert Downey Jr. bulunuyor. Filmde Robert Downey Jr’a Antonio Banderas, Michael Sheen, Jim Broadbent, Jessie Buckley, Harry Collett, Emma Thompson, Rami Malek ve John Cena gibi isimler eşlik ediyor.

Hayvanlarla konuşabilen bir doktor olan John Dolittle, genç bir çırak olan Tommy Stubbins ve garip konuşabilen evcil hayvanlardan oluşan bir ekip. Bu ekip efsanevi bir adayı bulmak için bir araya gelirler ve bir maceraya atılırlar. Bu macerada çok zorlu işler ve hiç beklemedikleri olaylarla karşılaşacaklardır. Macera dolu ve ailenizle izleyebileceğini bu eğlenceli Dolittle filmini türkçe dublaj ve full hd 1080p kalite olarak hiç donmadan kesintisiz Dolufilm ailesi sayesinde gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Stephen Gaghan

Film Oyuncuları→ Robert Downey Jr., Antonio Banderas, Michael Sheen, Jim Broadbent, Jessie Buckley, Harry Collett, Emma Thompson, Rami Malek, John Cena, Kumail Nanjiani, Octavia Spencer, Tom Holland, Craig Robinson, Ralph Fiennes, Selena Gomez

Filmin IMDB Puanı→ 8.5

Filmin Türü→ AileKomediMacera

Etiketler: