Sıcak Kalpler – Warm Bodies İzle

Sıcak Kalpler – Warm Bodies, dünyada bir salgın gerçekleşir. Bu salgın sonucunda ölenler zombiye dönüşüyordur. Dünyada yaşam gittikçe zorlaşmıştır ve insanlar kendilerini zombilerden korumak için güvenli bir alan oluşturup etrafını duvarla çevrelemiştir. Duvar dışına erzak, ilaç vesaire gibi şeyler için çıkması için gençlerden oluşan bir ekip kurulur. Bu ekibin için de her şeyi kontrolü altında tutan generalin kızı Julie de vardır. Eczaneden ilaç alırken zombilere yakalanan Julie ve arkadaşları ayrı düşer ve Julie tek başına kalır. Julie’yi kurtaran isim ise R isimli bir zombidir. R, Julie’yi görünce yavaştan insani duygular beslemeye başlar. Filmde aşkın nelere kadir olduğunu izleyeceğiz, herkese iyi seyirler.

Filmin oyuncu kadrosunda Nicholas Hoult, Teresa Palmer, Analeigh Tipton, Rob Corddry, Dave Franco ve John Malkovich gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Jonathan Levine var. Sıcak Kalpler – Warm Bodies filmi türkçe dublaj ve full hd 1080p olarak sizlerle.

Filmin Yönetmeni→ Jonathan Levine

Film Oyuncuları→ Nicholas Hoult, Teresa Palmer, Analeigh Tipton, Rob Corddry, Dave Franco, John Malkovich, Cory Hardrict, Daniel Rindress-Kay, Vincent Leclerc, Clifford LeDuc-Vaillancourt, Billie Calmeau, Adam Driscoll, Chris Cavener, Jonathan Dubsky, Alec Bourgeois

Filmin IMDB Puanı→ 8.7

Filmin Türü→ KomediKorkuRomantik

Etiketler: