Pasifik Savaşı: İsyan – Pacific Rim: Uprising İzle

Pasifik Savaşı: İsyan – Pacific Rim: Uprising, serinin ilk filmde denizlerin derinliklerinden gelen Kaiju isimli canavarlara karşı savaşan Yeager robotlarımız kısa süreliğine de olsa Kaiju tehlikesini dünyadan kaldırmıştı. Bu olayların üzerinden 10 yıl geçtikten sonra Kaiju tehdidi yeniden ortaya çıkar. Ama bu sefer çok farklı ve çok güçlülerdir. Bu süre boyunca Yeager teknolojisi her ne kadar gelişse de Kaiju isimli canavarların da güç seviyesi inanılmaz şekilde artmıştır. Yeager robotlarımızın işi bu sefer hiç ama hiç kolay değildir.

Filmin oyuncu kadrosunda John Boyega, Scott Eastwood, Cailee Spaeny, Burn Gorman, Charlie Day, Tian Jing, Jin Zhang ve Adria Arjona gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Steven S. DeKnight var. Pacific Rim: Uprising yani Pasifik Savaşı: İsyan filmini Dolufilm ailesi farkıyla türkçe dublaj ve full hd 1080p kalitede kesintisiz ve donmadan rahatlıklı izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Steven S. DeKnight

Film Oyuncuları→ John Boyega, Scott Eastwood, Cailee Spaeny, Burn Gorman, Charlie Day, Tian Jing, Jin Zhang, Adria Arjona, Rinko Kikuchi, Karan Brar, Wesley Wong, Ivanna Sakhno, Mackenyu, Lily Ji, Shyrley Rodriguez

Filmin IMDB Puanı→ 8.4

Filmin Türü→ AksiyonBilim KurguMacera

Etiketler: