Dev Avcısı Jack – Jack the Giant Slayer İzle

Dev Avcısı Jack – Jack the Giant Slayer, insanlar ve devler arasındaki savaş uzun yıllar önce sihirli fasulyelerin ortadan kaybolmasıyla bitmişti. Fakat bu sihirli fasulyeler tekrardan ortaya çıkar ve insanların dünyası ile devlerin dünyası arasında bir köprü görevi görürler. Bu fasulyelerin yeşermesiyle devler bunu fırsat bilip kralın kızını kaçırırlar. Bunun üzerine prensesi kurtarmak için bir ekip oluşturulur. Prensese aşık olan Jack de bu ekipte yer alıyordur. Prensesin tek umudu olan Jack’in işi hiç ama hiç kolay değildir.

Filmin oyuncu kadrosunda Nicholas Hoult, Eleanor Tomlinson, Ewan McGregor, Stanley Tucci, Eddie Marsan, Ewen Bremner ve Ian McShane gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmenliğinde ise Bryan Singer var. Dev Avcısı Jack – Jack the Giant Slayer filmini türkçe dublaj ve full hd 1080p kalite olarak Dolufilm sitemizden donmadan ve kesintisiz rahatlıkla izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Bryan Singer

Film Oyuncuları→ Nicholas Hoult, Eleanor Tomlinson, Ewan McGregor, Stanley Tucci, Eddie Marsan, Ewen Bremner, Ian McShane, Christopher Fairbank, Simon Lowe, Mingus Johnston, Ralph Brown, Joy McBrinn, Chris Brailsford, Warwick Davis, Craig Salisbury

Filmin IMDB Puanı→ 8.7

Filmin Türü→ AksiyonFantastikMacera

Etiketler: