Overboard – Güvertede İzle

Overboard – Güvertede filminin oyuncu kadrosunda Eugenio Derbez, Anna Faris, Eva Longoria, John Hannah, Swoosie Kurtz, Mel Rodriguez ve Josh Segarra gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Rob Greenberg var. Filmde Leonardo zengin ve kendini beğenmiş insanlara kabaca davranan ve kabaca konuşan bir adamdır. Leonardo’nun çalışanlarından bir tanesi olan yalnız bir anne olan Kate bu durumdan çok rahatsızdır. Bir gün Leonardo bir kaza geçirip hafızsaını kaybeder.

Bu duruma intikam fırsatı gözüyle bakan Kate’in çok haince bir planı vardır. Leonardo’ya aslında zengin değil de orta sınıf bir adam olduğunu ve karı koca olduklarını ikna etmeye çalışacak olan Kate’in işi hiç ama hiç kolay olmayacaktır. Overboard – Güvertede filmini Dolufilm ailesi farkıyla türkçe altyazılı ve 1080p hd kalitesinde hiç donmadan rahatlıkla sitemizden izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız. Dolufilm ailesi Overbord filmini sunar. Herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Rob Greenberg

Film Oyuncuları→ Eugenio Derbez, Anna Faris, Eva Longoria, John Hannah, Swoosie Kurtz, Mel Rodriguez, Josh Segarra, Hannah Nordberg, Alyvia Alyn Lind, Payton Lepinski, Fernando Luján, Cecilia Suárez, Mariana Treviño, Jesús Ochoa, Omar Chaparro

Filmin IMDB Puanı→ 8.7

Filmin Türü→ KomediRomantik

Etiketler: