Alacakaranlık – Twilight İzle

Alacakaranlık – Twilight, dünyaca ünlü film serilerinden olan ve gençlerin büyük ilgisini toplayan Alacakaranlık yani Twilight serisinin ilk filmi Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle. Bella babasının yanına taşınır. Liseye giden Bella okulda Edward isimli soluk tipli bir çocuktan hoşlanır. Edward da ondan hoşlanınca aralarında istemsizce bir romantizm oluşur. Fakat şöyle bir sorun vardır ki Edward’ın çok ama çok büyük bir sırrı vardır. Edward aslında insan görünümlü bir vampirdir. Bu gerçeği öğrenen Bella için her şey bir anda altüst olur.

Filmin oyuncu kadrosunda Kristen Stewart, Sarah Clarke, Matt Bushell, Billy Burke, Gil Birmingham, Taylor Lautner ve Gregory Tyree Boyce gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Catherine Hardwicke var. Alacakaranlık filmini Dolufilm farkıyla türkçe dublaj ve full hd 1080p kalitesinde sitemizden gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapıp sitemizi çevrenize önermeyi unutmayınız lütfen, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→

Film Oyuncuları→ Kristen Stewart, Sarah Clarke, Matt Bushell, Billy Burke, Gil Birmingham, Taylor Lautner, Gregory Tyree Boyce, Justin Chon, Michael Welch, Anna Kendrick, Christian Serratos, Nikki Reed, Kellan Lutz, Ashley Greene, Jackson Rathbone

Filmin IMDB Puanı→ 8.5

Filmin Türü→ DramFantastikRomantik

Etiketler: