Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw İzle

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw, dünyaca ünlü film serisi olan Hızlı ve Öfkeli’nin spin-off yani yan filmi olan Hobbs and Shaw filmi Dolufilm farkıyla sizlerle. Siber genetik olarak geliştirilmiş bir kötü adam olan Brixton isimli suçlunun hedefi bir virüsü ele geçirerek dünyaya felaketi yaşatmaktır. Brixton’ı durdurmak için iki zıt karakter olan polis Hobbs ve azılı suçlu Deckard Shaw bir araya gelecektir. Virüsü korumayla görevli olan Hattie ise virüsü Brixton’ın eline geçmesin diye kendine enjekte eder. Hattie’yi kurtarabilecek iki kişi vardır bunlar da başrollerimiz Hobbs ve Shaw’dur.

 

Filmin oyuncu kadrosunda  Dwayne Johnson, Jason Statham, Idris Elba, Vanessa Kirby, Helen Mirren, Eiza González, Eddie Marsan, Eliana Sua ve Cliff Curtis gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise David Leitch var. Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw filmini türkçe dublaj ve full hd kaliteyle Dolufilm sayesinde rahatlıkla izleyebilirsiniz, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ David Leitch

Film Oyuncuları→ Dwayne Johnson, Jason Statham, Idris Elba, Vanessa Kirby, Helen Mirren, Eiza González, Eddie Marsan, Eliana Sua, Cliff Curtis, Lori Pelenise Tuisano, John Tui, Joshua Mauga, Joe Anoa'i, Rob Delaney, Alex King

Filmin IMDB Puanı→ 8.7

Filmin Türü→ AksiyonMaceraSuç

Etiketler: