Platform – El Hoyo İzle

Platform – El Hoyo, Netflix platformunun son zamanlarda en çok ses getiren ve en çok izlenen filmlerinden bir tanesi olan Platform – El Hoyo filmi Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle. Filmin oyuncu kadrosunda Ivan Massagué, Zorion Eguileor, Antonia San Juan, Emilio Buale, Alexandra Masangkay ve Zihara Llana gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Galder Gaztelu-Urrutia yer alıyor. Seviye başına hücreli dikey şeklinde olan bir hapishane. Hücre başına iki kişi. Günde sadece bir yemek şansı ve beslenmek için en fazla iki dakika. Hücrede kapana kısılmış sonsuz bir kabus.

Netflix’in son zamanlarda konu olarak en ilginç filmlerinden bir tanesi olan Platform yayınlanır yayınlanmaz ciddi bir izleyici sayısına erişmeyi başardı ve herkesin beğenisini topladı. Platform – El Hoyo filmini türkçe dublaj ve full hd 1080p görüntü kalitesiyle Dolufilm ailesi aracılığıyla kesintisiz ve hiç donmadan gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Galder Gaztelu-Urrutia

Film Oyuncuları→ Ivan Massagué, Zorion Eguileor, Antonia San Juan, Emilio Buale, Alexandra Masangkay, Zihara Llana, Mario Pardo, Algis Arlauskas, Txubio Fernández de Jáuregui, Eric Goode, Óscar Oliver, Chema Trujillo, Miriam Martín, Gorka Zufiaurre, Miriam K. Martxante

Filmin IMDB Puanı→ 8.7

Filmin Türü→ Bilim KurguGerilimKorku

Etiketler: