Yeni Mutantlar – The New Mutants İzle

Yeni Mutantlar – The New Mutants, Marvel’in çizgi romanından uyarlama olan dünyaca ünlü film serisi X-Men’in yan filmlerinden bir tanesi olan Yeni Mutantlar – The New Mutants filmi Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle. Filmin oyuncu kadrosunda  Maisie Williams, Anya Taylor-Joy, Charlie Heaton, Alice Braga, Blu Hunt, Henry Zaga, Adam Beach, Thomas Kee ve Colbi Gannett gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Josh Boone var.

Filmin Konusu;

Beş genç mutant, kendi istekleri dışında gizli bir tesiste tutulurken yeteneklerini keşfederler. Bu beş genç mutantın her bir tanesinin kendine has yetenekleri vardır. Kurtuluş için birbirlerine tutunan bu beş genç, geçmiş günahlarından kaçmak ve kendilerini kurtarmak için zor bir yolculuğa çıkıp, çok zor bir mücadeleden geçeceklerdir. Yeni Mutantlar – Th New Mutants filmini türkçe dublaj ve full hd 1080p kalitesinde kesintisiz bir biçimde Dolufilm sayesinde gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Josh Boone

Film Oyuncuları→ Maisie Williams, Anya Taylor-Joy, Charlie Heaton, Alice Braga, Blu Hunt, Henry Zaga, Adam Beach, Thomas Kee, Colbi Gannett, Happy Anderson, Dustin Ceithamer, Jacinto Vega SpiritWolf, Chuck, Marilyn Manson

Filmin IMDB Puanı→ 8.5

Filmin Türü→ AksiyonGizemliKorku

Etiketler: