Aşk² – Milosc do kwadratu İzle

Aşk² – Milosc do kwadratu, Polonya yapımı Netflix filmi olan Milosc do kwadratu ingilizce adıyla Squared Love ve türkçe adıyla da Aşk² filmi Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle. Monika sakin bir hayatı olan öğretmen bir hanımefendidir. Monika’nın babası büyük borç batağına girince Monika ne yapacağını bilemez. Babasını bu borçlardan kurtarmak için aklına bir fikir gelir ve gizlice ikinci bir işe başlar. Yalnız şöyle bir sıkıntı vardı bu gizli işi modelliktir. Bir çekim sırasında Enzo ile tanışan Monika’nın hayatı artık eskisi gibi olmayacaktır.

Filmin oyuncu kadrosunda Adrianna Chlebicka, Mateusz Banasiuk, Agnieszka Zulewska, Krzysztof Czeczot ve Miroslaw Baka gibi Polonya’nın önemli oyuncuları yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Filip Zylber var. Netflix yapımı Milosc do kwadratu yani Aşk² filmini türkçe dublaj ve full hd 1080p olarak Dolufilm sitemizden donmadan ve takılmadan rahatlıkla izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Filip Zylber

Film Oyuncuları→ Adrianna Chlebicka, Mateusz Banasiuk, Agnieszka Zulewska, Krzysztof Czeczot, Miroslaw Baka, Tomasz Karolak, Bartlomiej Kotschedoff, Jacek Knap, Anna Smolowik, Helena Mazur, Sebastian Stankiewicz, Jaroslaw Boberek, Ewa Kolasinska, Izabela Dabrowska, Wojciech

Filmin IMDB Puanı→ 8.8

Filmin Türü→ KomediRomantik

Etiketler: