Pati Patni Aur Woh İzle

Pati Patni Aur Woh, Hindistan yapımı olan ve kadrosunda Bollywood’un en önemli ve en iyi genç oyuncularını barındıran Pati Patni Aur Woh filmi Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle. Abhinav ‘Chintu’ Tiyagi gözü dışarda olan bir kocadır. Eşi Vedika Tripathi ise tam tersine çok saf ve çok iyi kalpli masum bir kadındır. Chintu bir mühendistir. Bir gün işi aracılığıyla çok güzel ve çok alımlı Tapasya ile tanışır. İş aracılığıyla Tapasya ile tanışan Chintu kendisini kaybetmiş ve adeta gittikçe Tapasya’ya vurulmaya başlamıştır. İki kadın arasında kalan Chintu’nun işi çok zordur.

Filmin oyuncu kadrosunda Kartik Aaryan, Bhumi Pednekar, Ananya Panday, Aparshakti Khurana, Rajesh Sharma ve Geeta Agrawal Sharma gibi Bollywood’un ünlü isimleri yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Mudassar Aziz var. Bollywood yapımı olan Pati Patni Aur Woh filmini türkçe altyazı ve full hd 1080p olarak Dolufilm sitemizden donmadan ve takılmadan rahatlıkla izleyebilirsiniz, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Mudassar Aziz

Film Oyuncuları→ Kartik Aaryan, Bhumi Pednekar, Ananya Panday, Aparshakti Khurana, Rajesh Sharma, Geeta Agrawal Sharma, K.K. Raina, Navni Parihar, Neeraj Sood, Manu Rishi Chadha, Ankita Goraya, Shubham Kumar, Sunny Singh Nijjar, Kriti Sanon, Harsh Abbasi

Filmin IMDB Puanı→ 8.7

Filmin Türü→ HintKomediRomantik

Etiketler: