2 Hearts İzle

2 Hearts, Lance Hool’un yönettiği film, işadamı Jorge Bacardi’nin hayatını kurtaran ve mirası babasına bir kitap yazma ilhamı veren organ bağışçısı 19 yaşındaki Christopher Gregory’nin gerçek hikayesini anlatıyor. Chris sınıf arkadaşı güzeller güzeli Sam’e aşık olur ve ikilinin güzel ve zorlu süreçleri başlar. Film Chris, Sam, Jorge ve Leslie’nin hayatlarının birbirlerininkiyle nasıl kesiştiğini ve mucizelerin konu her ne olursa olsun gerçekleşebileceğini anlatıyor. Gerçek bir hikayeye dayan bu romantik yolculuk olan 2 Hearts filmi Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle.

Filmin oyuncu kadrosunda Radha Mitchell, Jacob Elordi, Tiera Skovbye, Adan Canto, Kari Matchett, Tahmoh Penikett ve Steve Bacic gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmenliğinde ise Lance Hool var. Gerçek bir hikayeye dayanan 2 Hearts filmini türkçe dublaj ve full hd 1080p olarak Dolufilm sitemizden donmadan ve takılmadan rahatlıkla izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Lance Hool

Film Oyuncuları→ Radha Mitchell, Jacob Elordi, Tiera Skovbye, Adan Canto, Kari Matchett, Tahmoh Penikett, Steve Bacic, Jason McKinnon, Jordan Burtchett, Anthony Konechny, Malcolm Stewart, Corey Woods, Georgia Bradner, Kwasi Thomas, Neil Webb

Filmin IMDB Puanı→ 8.8

Filmin Türü→ DramRomantik

Etiketler: