Alaaddin 2019 İzle

Alaaddin, filmin oyuncu kadrosunda Will Smith, Mena Massoud, Naomi Scott, Marwan Kenzari, Navid Negahban, Nasim Pedrad, Billy Magnussen gibi ünlü isimler yer alıyor. Filmin yönetmenliğinde ise Guy Ritchie var. Aladdin fakir ve delidolu bir gençtir. Prenses Jasmine ise sultanın kızıdır. Bir gün insanlarla iç içe olmak için pazara inen Prenses Jasmine orada Aladdin ile karşılaşır ve aralarında duygusal bir bağ oluşur. Aladdin hoplayıp zıplayan aksiyonu seven bir gençtir. Bunu gören kötü kalpli Jafar, Aladdin’i bir lambayı onun için getirsin diye kaçırır ve tehdit eder. Bu lambanın büyük bir özelliği vardır.

Bu lambanın içerisinde insanlara üç dilek hakkı sunan gücü sonsuz olan bir cin vardır. Aladdin’in lambayı elde etmesinden sonra her şey değişir ve olaylar başlar. Macera ve müzikal dolu Alaaddin filmini türkçe dublajlı ve full hd kalite olarak Dolufilm ailesi sayesinde rahatlıkla izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına lütfen izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız.

Filmin Yönetmeni→ Guy Ritchie

Film Oyuncuları→ Will Smith, Mena Massoud, Naomi Scott, Marwan Kenzari, Navid Negahban, Nasim Pedrad, Billy Magnussen, Jordan A. Nash, Taliyah Blair, Aubrey Lin, Amir Boutrous, Numan Acar, Omari Bernard, Nathaniel Ellul, Sebastien Torkia

Filmin IMDB Puanı→ 8.7

Filmin Türü→ AileFantastikKomediMacera

Etiketler: ,