Malefiz – Maleficent İzle

Malefiz, efsanevi Uyuyan Güzel masalının bir de kötünün tarafından bakılmış hali olan Malefiz filmi sizlerle. Malefiz kara kanatlara sahip, güzelliğiyle herkesi büyüleyen ve iyi kalpli birisidir. Ancak bu iyi kalpliliği maalesef ki uzun sürmez. Sevdiği adam tarafından çok ama çok büyük bir ihanete uğrayan Malefiz topraklarını korumak için elinden geleni yapar. Topraklarını korumayı başaran Malefiz’in o temiz ve saf kalbi bir anda yaşadığı ihanet yüzünden taşa dönüşür ve artık Malefiz iyi ve saf kalpli bir güzel değil, acımasız ve zalim birisidir.

 

Başrollerinde Angelina Jolie ve Elle Fanning’in yer aldığı filmin oyuncu kadrosunda Sharlto Copley, Lesley Manville, Imelda Staunton, Juno Temple, Sam Riley, Brenton Thwaites, Kenneth Cranham gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmenliğinde ise Robert Stromberg var. Fantastik ve macera dolu Malefiz filmi türkçe dublajlı ve full hd 1080p kalite olarak Dolufilm ailesi sayesinde sizlerle. Bizlere destek olmak adına lütfen izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Robert Stromberg

Film Oyuncuları→ Angelina Jolie, Elle Fanning, Sharlto Copley, Lesley Manville, Imelda Staunton, Juno Temple, Sam Riley, Brenton Thwaites, Kenneth Cranham, Sarah Flind, Hannah New, Isobelle Molloy, Michael Higgins, Ella Purnell, Jackson Bews

Filmin IMDB Puanı→ 8.7

Filmin Türü→ AileAksiyonFantastikMacera

Etiketler: ,