Anna 2019 İzle

Anna, Rusya’da uyuşturucu bağımlısı ve suçlu sevgilisi Piotr ile beraber sefillik içerisinde yaşıyordur. Bir olaya karışan Piotr, Anna’yı bırakıp kaçar. Anna beş parasız bir şekilde ortada kalır ve artık canına tak eder. Bu sırada Anna’ya büyük bir teklif gelir. Bu teklif ise askeri ajanlıktır. Bu teklifi kabul eden Anna aldığı eğitimle beraber artık Rusya’nın en önemli gizli ajanlarından bir tanesidir. Anna güzelliğiyle insanları büyülerken hiçkimse onun bu gizli sırrını bilmiyordur.

2019 yapımı Anna filminin oyuncu kadrosunda Sasha Luss, Helen Mirren, Luke Evans, Cillian Murphy, Lera Abova, Alexander Petrov, Nikita Pavlenko ve Anna Krippa gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Lucy filminin de yönetmenliğini yapmış olan Luc Besson var. Bu aksiyon dolu filmi Dolufilm aracılığıyla türkçe dublaj ve full hd 1080p kaliteyle gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına lütfen izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Luc Besson

Film Oyuncuları→ Sasha Luss, Helen Mirren, Luke Evans, Cillian Murphy, Lera Abova, Alexander Petrov, Nikita Pavlenko, Anna Krippa, Aleksey Maslodudov, Eric Godon, Ivan Franek, Jean-Baptiste Puech, Adrian Can, Alison Wheeler, Andrew Howard

Filmin IMDB Puanı→ 8.9

Filmin Türü→ AksiyonGerilim

Etiketler: ,