Zombi Ekspresi – Train to Busan İzle

Zombi Ekspresi – Train to Busan, Güney Kore yapımı olan ve son zaman en gerilimli en korkutucu zombi filmlerinin başında gelen Train to Busan yani Zombi Ekspresi filmini Dolufilm ailesi sayesinde izleyebilirsiniz. Bilinmeyen sebeplerden dolayı Güney Kore’de bir virüs salgını başlar. Fakat bu normal bir virüs değildir. Bu virüs insanları zombiye çeviriyordur. Bu virüsün etkisiyle Güney Kore’de hayat resmen durma noktasına gelir ve insanlara nereye kaçacaklarını şaşırır. Bütün bunlar yaşanırken Seul şehriden Busan şehrine gitmekte olan bir trende insanlar ve zombiler arasında adeta bir ölüm-kalım savaşı verilecektir.

Filmin oyuncu kadrosunda Yoo Gong, Yu-mi Jung, Dong-seok Ma, Su-an Kim, Eui-sung Kim, Woo-sik Choi, Sohee ve Soo-jung Ye gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Sang-ho Yeon var. Zombi Ekspresi – Train to Busan filmini türkçe dublaj ve full hd 1080p olarak sitemizden rahatlıkla izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız.

Filmin Yönetmeni→ Sang-ho Yeon

Film Oyuncuları→ Yoo Gong, Yu-mi Jung, Dong-seok Ma, Su-an Kim, Eui-sung Kim, Woo-sik Choi, Sohee, Soo-jung Ye, Myung-shin Park, Gwi-hwa Choi, Seok-yong Jeong, Hyuk-jin Jang, Seong-soo Han, Do-im Woo, Hye-Yeong Moon

Filmin IMDB Puanı→ 8.7

Filmin Türü→ AksiyonGerilimKorku

Etiketler: