Ölmek İçin Zaman Yok – No Time to Die İzle

Ölmek İçin Zaman Yok – No Time to Die, dünyaca ünlü film serisi olan James Bond’un yeni filmi No Time to Die yani Ölmek İçin Zaman Yok filmi Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle. James Bond aktif görevi bırakır ve sakin bir hayat yaşamaya karar verir. Sakin ve güzel bir hayat sürmeye Jamaika’ya giden emekli ajan James Bond istediği hayatı yaşıyordur. Fakat önemli bir bilim adamının kaçırılması sonucunda bir CIA ajanı dostu bilim adamını kurtarma görevinde ondan yardım isteyince bu güzel hayatı kısa sürmüş olur. Olayın içine giren James Bond aslında bu bir kaçırılma olayından daha fazlası olduğunu anlar ve onu zorlu bir süreç bekler.

Filmin oyuncu kadrosunda Daniel Craig, Ana de Armas, Rami Malek, Léa Seydoux, Lashana Lynch, Ralph Fiennes ve Naomie Harris gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Cary Joji Fukunaga var. James Bond serisinin yeni filmi olan Ölmek İçin Zaman Yok – No Time to Die filmini türkçe altyazılı ve full hd 1080p olarak sitemizden kesintisiz bir şekilde rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Filmin Yönetmeni→ Cary Joji Fukunaga

Film Oyuncuları→ Daniel Craig, Ana de Armas, Rami Malek, Léa Seydoux, Lashana Lynch, Ralph Fiennes, Naomie Harris, Jeffrey Wright, Christoph Waltz, Ben Whishaw, Rory Kinnear, Billy Magnussen, David Dencik

Filmin IMDB Puanı→ 8.8

Filmin Türü→ AksiyonGerilimMacera

Etiketler: