Transformers İzle

Transformers, dünyaca ünlü film serisi olan Transformers’ın ilk filmi Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle.  Cybertron gezegenindeki kıyamet sonrasında mecburi olan kendilerine yeni bir gezegen arayan Transformerların yolu Dünya gezegenine düşer. Dünya gezegenin atmosferi ve çehresi kendi gezegenlerine benzeyince Decepticon isimli kötü kalpli Transformerların lideri olan Megatron insanları yok edip Dünya’yı ele geçirmek ister. Fakat bu durumun yanlış olduğunu düşünen Autobot lideri Optimus Prime ise bu duruma karşı çıkar ve insanların yanında savaşma kararı alır.

Filmin oyuncu kadrosunda hia LaBeouf, Megan Fox, Josh Duhamel, Tyrese Gibson, Rachael Taylor ve Anthony Anderson gibi ünlü isimler yer alıyor. Filmin yönetmenliğini ünlü yönetmen Michael Bay yapıyor. Transformers serisinin ilk filmi Dolufilm ailesi farkıyla türkçe dublajlı ve full hd olarak sizlerle. Filmi sitemizden donmadan ve kesintisiz izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Michael Bay

Film Oyuncuları→ Shia LaBeouf, Megan Fox, Josh Duhamel, Tyrese Gibson, Rachael Taylor, Anthony Anderson, Jon Voight, John Turturro, Michael O'Neill, Kevin Dunn, Julie White, Amaury Nolasco, Zack Ward, Luis Echagarruga, Patrick Mulderrig

Filmin IMDB Puanı→ 8.7

Filmin Türü→ AksiyonFantastikMacera

Etiketler: