Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği İzle

Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği – The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring kitaptan uyarlama olan ve artık sinema sektöründe klasik unutulmaz bir film serisi haline gelen Yüzüklerin Efendisi serisinin ilk filmi olan Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği – The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring filmi Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle. Karanlıkların efendisi Sauron çok eski çağlarda elf demircileri tarafından bütün ırklar için dövülen güçleri olan yüzükleri alıp bunları tek bir yüzük haline getirmiştir.

Daha sonrasında büyük savaşı kaybeden Sauron yenik düşmüştür ve bu yüzük son olarak bir Hobbit’in eline geçmiştir. O Hobbit ise doğum gününde ortadan kaybolarak yüzüğü oğlu gibi gördüğü Frodo isimli bir Hobbit’e verir. İşte bu andan itibaren Frodo ve bu büyülü yüzüğün yolculuğu başlar. Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği filmi Dolufilm ailesi farkıyla türkçe dublaj ve full hd kalitesiyle sizlerle. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Peter Jackson

Film Oyuncuları→ Alan Howard, Noel Appleby, Sean Astin, Sala Baker, Sean Bean, Cate Blanchett, Orlando Bloom, Billy Boyd, Marton Csokas, Megan Edwards, Michael Elsworth, Mark Ferguson, Ian Holm, Christopher Lee, Lawrence Makoare

Filmin IMDB Puanı→ 9.0

Filmin Türü→ AksiyonFantastikMacera

Etiketler: ,