Sultan İzle

Sultan, Hollywood’a rakip olan Bollywood sinemasının tarihteki en iyi oyuncularından bir tanesi olan ve dünyada herkes tarafından yaptığı oyunculuk ve karakteriyle sevilen Salman Khan’ın başrolünde olduğu Sultan filmi Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle. Filmde Salman Khan’a Anushka Sharma, Kubbra Sait, Hans Marrero, Randeep Hooda, Marko Zaror ve Amit Sadh gibi isimler eşlik ediyor. Filmin yönetmenliğinde ise Ali Abbas Zafar var.

Filmin Konusu;

Sultan ufak bir köyde yaşayan bir güreşçidir. Sultan’ın birçok bölgesel şampiyonlukları ve dereceleri vardır fakat bu Sultan için yeterli değildir. Sultan’ın yegane amacı Olimpiyat şampiyonu olmaktır. Sultan filmi bir güreşçinin tüm olasılıkları yenerek geri dönüş arayan yolculuğunu anlatan dramı çok iyi işleyen bir hint filmi. Bollywood yapımı olan Sultan filmini türkçe dublaj ve full hd 1080p kalitesiyle hiç donmadan kesintisiz Dolufilm ailesi farkıyla rahatlıkla izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Ali Abbas Zafar

Film Oyuncuları→ Salman Khan, Anushka Sharma, Kubbra Sait, Hans Marrero, Randeep Hooda, Marko Zaror, Amit Sadh, Ron Smoorenburg, Kabir Khan, Kumud Mishra, Brahim Chab, Björn Freiberg, Marrese Crump, Tyron Woodley, Farrukh Jaffar

Filmin IMDB Puanı→ 9.0

Filmin Türü→ AksiyonDramHint

Etiketler: