Yüzüklerin Efendisi: İki Kule İzle

Yüzüklerin Efendisi: İki Kule, dünyaca ünlü film serisi olan Yüzüklerin Efendisi – The Lord of the Rings’in ikinci filmi olan Yüzüklerin Efendisi: İki Kule filmi Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle. İlk filmde çok ama çok önemli bir yolculuğa başlayan iki hobbit Frodo ve  Sam’in macerası kaldığı yerden devam ediyor. Bu bölümde büyücü Saruman ve orklara karşı savaşacak olan Helms Deep yani Borukent’in işi hiç de kolay olmayacaktır. Aragorn, Legolas ve Gimli’nin yardımıyla orklara karşı savaşta bir şansları olan Borukent’in tek umudu ise savunmasıdır.

Filmin oyuncu kadrosunda Bruce Allpress, Sean Astin, John Bach, Sala Baker, Cate Blanchett, Orlando Bloom, Billy Boyd, Jed Brophy ve Sam Comery gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise ilk filmin de yönetmenliğini yapan Peter Jackson var. Yüzüklerin Efendisi: İki Kule filmini türkçe dublaj ve full hd kalites seçeneğiyle Dolufilm ailesi sayesinde rahatlıkla izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Peter Jackson

Film Oyuncuları→ Bruce Allpress, Sean Astin, John Bach, Sala Baker, Cate Blanchett, Orlando Bloom, Billy Boyd, Jed Brophy, Sam Comery, Brad Dourif, Calum Gittins, Bernard Hill, Bruce Hopkins, Paris Howe Strewe, Christopher Lee

Filmin IMDB Puanı→ 8.9

Filmin Türü→ AksiyonFantastikMacera

Etiketler: