Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü İzle

Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü, dünyaca ünlü film serilerinin başında gelen filmlerden bir tanesi olan Yüzüklerin Efendisi filminin üçüncü filmi Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle. İkinci bölüm de Saruman’ın yani Isengard’ın başarısızlığının ardından büyük savaş yaklaşıyordur. Bu sefer Mordor’un dünyayı ele geçirme isteği her zamankinden büyüktür ve eğer Minas Trith’i fethedebilirlerse bu isteklerini yerine getirmiş olacaklardır. İşte sonunda elfler, cüceler ve insanlar bir olup orklara ve trollere karşı son büyük savaşı vereceklerdir.

Filmin oyuncu kadrosunda Noel Appleby, Ali Astin, Sean Astin, David Aston, John Bach, Sean Bean, Cate Blanchett, Orlando Bloom, Billy Boyd, Sadwyn Brophy, Alistair Browning, Marton Csokas, Richard Edge, Jason Fitch ve Bernard Hill gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmenliğinde ise ilk iki filmin de yönetmenliğini yapan Peter Jackson var. Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü filmi türkçe dublajlı olarak Dolufilmailesi aracılığıyla sizlerle. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Peter Jackson

Film Oyuncuları→ Noel Appleby, Ali Astin, Sean Astin, David Aston, John Bach, Sean Bean, Cate Blanchett, Orlando Bloom, Billy Boyd, Sadwyn Brophy, Alistair Browning, Marton Csokas, Richard Edge, Jason Fitch, Bernard Hill

Filmin IMDB Puanı→ 8.5

Filmin Türü→ AksiyonFantastikMacera

Etiketler: