Hobbit: Beklenmedik Yolculuk İzle

Hobbit: Beklenmedik Yolculuk, dünyaca ünlü Yüzüklerin Efendisi filminin öncesini anlatan Hobbit filmi Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle. Kendi halinde sessiz, sakin ve yavaş bir hayat süren Hobbit olan Bilbo Baggins’in bir gün kapısına uzun boylu gri giyinimli bir büyücünün gelmesiyle hayatı tamamen değişir. Bu büyücünün adı Gandalf olup Bilbo’ya bir iş teklifi vardır. Soylu cücelerden oluşan bir grup, anavatanlarını kötü bir ejderhanın işgalinden kurtarmak ve yeniden hak iddia etmek için bir yolculuğa çıkacaktır.

Gandalf, Bilbo’nun da bu ekibe katılmasını ister fakat ekibin lideri olan cüce prens Thorin bu olaya hiç sıcak bakmıyordur. Başta bunu kabul etmeyen Bilbo daha sonra dayanamayıp kabul eder ve işte o andan itibaren Bilbo’nun hayatı eskisi gibi olmayacaktır. Hobbit: Beklenmedik Yolculuk filmini Dolufilm ailesi aracılığıyla türkçe dublaj ve full hd 1080p olarak izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Peter Jackson

Film Oyuncuları→ Ian McKellen, Martin Freeman, Richard Armitage, Ken Stott, Graham McTavish, William Kircher, James Nesbitt, Stephen Hunter, Dean O'Gorman, Aidan Turner, John Callen, Peter Hambleton, Jed Brophy, Mark Hadlow, Adam Brown

Filmin IMDB Puanı→ 8.8

Filmin Türü→ AksiyonFantastikMacera

Etiketler: