Yırtıcı Kuşlar ve Muhteşem Harley Quinn İzle

Yırtıcı Kuşlar ve Muhteşem Harley Quinn – Birds of Prey, DC çizgi romanından uyarlama olan ve DC evrenindeki ana kötü karakterlerden bir tanesi olan Harley Quinn’in hayatını anlatan Yırtıcı Kuşlar ve Muhteşem Harley Quinn filmi Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle, iyi seyirler. Filmin oyuncu kadrosunda Margot Robbie, Rosie Perez, Mary Elizabeth Winstead, Jurnee Smollett-Bell ve Ewan McGregor gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Cathy Yan var.

Filmin Konusu;

Joker’in onu terk etmesiyle depresyona giren Harley Quinn iyice kendinden geçmiştir. Joker’in koruması altında olduğu için rahat bir hayat süren ve düşmanları ona karışamayan Harley kimseye Joker’le ayrıldığını söylemez fakat istemeden yaptığı bir hata ile bunu duyurur. İşte bu saatten sonra Harley’nin hayatı hiç de kolay olmayacak ve onu zorlu bir mücadele bekleyecektir. Yırtıcı Kuşlar ve Muhteşem Harley Quinn filmini türkçe dublaj ve full hd 1080p kaliteyle Dolufilm sitemizde, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Cathy Yan

Film Oyuncuları→ Margot Robbie, Rosie Perez, Mary Elizabeth Winstead, Jurnee Smollett-Bell, Ewan McGregor, Ella Jay Basco, Chris Messina, Ali Wong, David Ury, Sara Montez, Izabel Pakzad, Daniel Bernhardt, Kc Strubbe, Jacky Shu, Paloma Rabinov

Filmin IMDB Puanı→ 8.9

Filmin Türü→ AksiyonFantastikMacera

Etiketler: ,