Chaos Walking 2021 İzle

Chaos Walking filminin başrollerinde Marvel’in Örümcek Adam serisiyle tanıdığımız Tom Holland ve efsanevi Star Wars serisiyle tanıdığımız Daisy Ridley yer alıyor. Filmde bu ikiliye Demián Bichir, David Oyelowo, Kurt Sutter, Cynthia Erivo, Bethany Anne Lind, Mads Mikkelsen, Nick Jonas ve Ray McKinnon eşlik ediyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Doug Liman var.

 

Kadınların olmadığı bir dünyada iki olası arkadaş çok tehlikeli bir yaşam sürmektedirler. Bu dünyada, tüm düşünceler herkes tarafından görülür ve duyulur. Bu iki arkadaş herkes tarafından duyulan bu düşüncelerle dolu, tehlikeli ve kafa karıştırıcı bir gerçeklikten kaçmaya çalışırlar. Bundan kaçmaya çalışırken kendilerini keşfedilmemiş bir gezegenin çorak topraklarında bulurlar. Burada iki arkadaş hiç beklemedikleri bir tehlikeli maceraya atılır. Macera dolu Chaos Walking filmini türkçe altyazılı ve full hd 1080p kalitesinde hiç donmadan kesintisiz Dolufilm ailesi farkıyla izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Doug Liman

Film Oyuncuları→ Tom Holland, Daisy Ridley, Demián Bichir, David Oyelowo, Kurt Sutter, Cynthia Erivo, Bethany Anne Lind, Mads Mikkelsen, Nick Jonas, Ray McKinnon, Vincent Leclerc, Blane Crockarell, François Gauthier, Tyrone Benskin, Frank Fontaine

Filmin IMDB Puanı→ 8.4

Filmin Türü→ AksiyonFantastikMacera

Etiketler: