Boss Level İzle

Boss Level, Roy Pulver (Frank Grillo) emekli özel kuvvetler askeridir. Roy bir gün öldürülür fakat ölümünden sonra bir tuhaflık olur. Roy öldürüldüğü günü sürekli tekrarlayan bir zaman döngüsünde sıkışıp kalır ve ne yapacağını bilmez. Sürekli sürekli farklı farklı ölümleri tadan Roy’un bu işi çözmesi ve ölümünün ardındaki gizemi bulması gerekiyordur. Bu gizemi çözerken düşmanları onu rahat  bırakmayacak ve sürekli ölüp duracaktır.

Boss Level filminin başrolünde Kaptan Amerika filminden tanıdığımız oyuncu Frank Grillo var. Filmde Frank Grillo’ya Mel Gibson, Naomi Watts, Will Sasso, Annabelle Wallis ve Sheaun McKinney gibi isimler eşlik ediyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Joe Carnahan yer alıyor. Son zamanlarda çıkan nadir aksiyon filmlerinden bir tanesi olan ve aksiyonu hat safada olan Boss Level filmini türkçe dublaj ve full hd 1080p kalitesiyle hiç donmadan Dolufilm farkıyla rahatlıkla izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Joe Carnahan

Film Oyuncuları→ Frank Grillo, Mel Gibson, Naomi Watts, Will Sasso, Annabelle Wallis, Sheaun McKinney, Selina Lo, Michelle Yeoh, Ken Jeong, Meadow Williams, Mathilde Ollivier, Rio Grillo, Armida Lopez, Buster Reeves, Eric Etebari

Filmin IMDB Puanı→ 8.8

Filmin Türü→ AksiyonBilim KurguGizemli

Etiketler: