Yenilmezler: Ultron Çağı İzle

Yenilmezler: Ultron Çağı, Marvel sinematik evreninde bulunan ve Yenilmezler serisinin ikinci filmi olan Yenilmezler: Ultron Çağı filminin kadrosunda Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Chris Evans, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, James Spader, Samuel L. Jackson, Don Cheadle, Aaron Taylor-Johnson, Elizabeth Olsen, Paul Bettany, Cobie Smulders, Anthony Mackie, Hayley Atwel gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmenliğinde ise Joss Whedon var.

Filmin Konusu;

İlk filmde Yenilmezler ekibimiz Thor’un kötü kalpli kardeşi Loki’yi alt ederek tüm dünyayı kurtarmıştı. Bu filmde Iron Man yani Tony Stark ve Hulk yani Bruce Banner barışı sağlayacak bir program geliştirirler ve bunun adına Ultron derler. Ancak her şey ters gider ve bir anda ortaya kötü kalpli bir Ultron çıkıp tüm dünyayı yok olma eşiğine getirir. Artık her şey kahramanlarımızın elindedir. yenilmezler: Ultron Çağı filmini türkçe altyazılı olarak sitemizden izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına lütfen izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Joss Whedon

Film Oyuncuları→ Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Chris Evans, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, James Spader, Samuel L. Jackson, Don Cheadle, Aaron Taylor-Johnson, Elizabeth Olsen, Paul Bettany, Cobie Smulders, Anthony Mackie, Hayley Atwell

Filmin IMDB Puanı→ 8.7

Filmin Türü→ AksiyonFantastikMacera

Etiketler: ,