Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı İzle

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı, Marvel sinematik evreninin ve Yenilmezler’in de kadrosunda bulunan Kaptan Amerika serisinin üçüncü filmi sizlerle. Filmin oyuncu kadrosunda Chris Evans, Robert Downey Jr., Scarlett Johansson, Sebastian Stan, Anthony Mackie, Don Cheadle, Jeremy Renner, Chadwick Boseman, Paul Bettany, Elizabeth Olsen, Paul Rudd, Emily VanCamp, Tom Holland, Daniel Brühl ve Frank Grillo gibi dünyaca ünlü isimler yer alıyor. Filmin yönetmenliğinde ise serinin ikinci filminin yönetmenliğini de yapmış Russo kardeşler var.

Filmin Konusu;

Yenilmezler ekibinin işlerine siyasi ve ailevi meseleler karışır. Bu karışıklıklar yüzünden Kaptan Amerika ve Iron Man arasında bir sürtüşme yaşanır. Bu sürtüşmeyle beraber ekip içi çatışmalar oluşur ve Yenilmezler ekibi ikiye bölünür ve kadroya yeni birkaç isim dahil olur. Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı filmi türkçe altyazılı ve full hd olarak Dolufilm ailesi sayesinde sizlerle. Bizlere destek olmak adına lütfen izlediğiniz filmlere yorum yapmayı unutmayınız, iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Anthony Russo, Joe Russo

Film Oyuncuları→ Chris Evans, Robert Downey Jr., Scarlett Johansson, Sebastian Stan, Anthony Mackie, Don Cheadle, Jeremy Renner, Chadwick Boseman, Paul Bettany, Elizabeth Olsen, Paul Rudd, Emily VanCamp, Tom Holland, Daniel Brühl, Frank Grillo

Filmin IMDB Puanı→ 8.8

Filmin Türü→ AksiyonFantastikMacera

Etiketler: ,