Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı İzle

Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı İzle, Yenilmezler serisinin son filminin ilk kısmı olan Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı filminin başrollerinde Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Chris Evans, Scarlett Johansson, Don Cheadle, Benedict Cumberbatch, Tom Holland, Chadwick Boseman, Zoe Saldana, Karen Gillan, Tom Hiddleston, Paul Bettany, Elizabeth Olsen, Anthony Mackie gibi dünyaca ünlü isimler yer alıyor. Filmde Thanos isimli kötü kalpli bir uzaylı evrene hükmetmek ve Dünya gezegenindeki yaşam şartlarını iyileştirmek için nüfusun yarısını yeryüzünden silmek ister. Thanos evrende bulunan altı sonsuzluk taşını elde ederse insanoğlu için her şey çok kötü bir hal alacaktır. Thanos’u durdurma görevi ise  Yenilmezler ekibine düşer.

 

Yenilmezler serisinin son filmi iki part halinde Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı ve Yenilmezler: Endgame olarak vizyona girecek. Son filmin ilk kısmı olan Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı filmi türkçe altyazılı ve full hd kaliteyle Dolufilm ailesi sayesinde sizlerle. Bizlere destek olmak adına lütfen izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Anthony Russo, Joe Russo

Film Oyuncuları→ Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Chris Evans, Scarlett Johansson, Don Cheadle, Benedict Cumberbatch, Tom Holland, Chadwick Boseman, Zoe Saldana, Karen Gillan, Tom Hiddleston, Paul Bettany, Elizabeth Olsen, Anthony Mackie

Filmin IMDB Puanı→ 9.0

Filmin Türü→ AksiyonFantastikMacera

Etiketler: ,