Avengers: Endgame İzle

Avengers: Endgame, iki part halinde olan son filmin ilk partı Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı’nda, Yenilmezler ekibi her ne kadar karşı koymaya çalışsa da Thanos altı sonsuzluk taşını elde ederek nihai amacına ulaşmıştır. Thanos bu taşlarla dünyadaki nüfusun yarısını ortadan kaldırmış ve dünyayı kaosa sürüklemiştir. Bu başarısının ardından Thanos dinlenmeye çekilmiş ve Yenilmezler ekibinin hayatta kalanları da her biri bir yere dağılmıştır. Ancak pes etme gibi bir niyeti olmayan ekibimiz bu hatayı geri alabilmek için ellerinden geleni yapacaktır. Avengers: Endgame türkçe dublaj ve hd kalite olarak sizlerle, iyi seyirler.

 

Avengers: Endgame, Marvel sinematik evreninde bulunan ve Yenilmezler serisinin son filmi olan Yenilmezler: Son Oyun filminin oyuncu kadrosunda Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Don Cheadle, Paul Rudd, Benedict Cumberbatch, Chadwick Boseman, Brie Larson, Tom Holland, Karen Gillan, Zoe Saldana, Evangeline Lilly gibi dünyaca ünlü isimler yer alıyor. Filmin yönetmenliğinde ise Anthony Russo, Joe Russo kardeşler var.

Filmin Yönetmeni→ Anthony Russo, Joe Russo

Film Oyuncuları→ Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Don Cheadle, Paul Rudd, Benedict Cumberbatch, Chadwick Boseman, Brie Larson, Tom Holland, Karen Gillan, Zoe Saldana, Evangeline Lilly

Filmin IMDB Puanı→ 9.0

Filmin Türü→ AksiyonFantastikMacera

Etiketler: ,