Mulan 2020 İzle

Mulan, efsanevi çizgi animasyonlardan bir tanesi olan Mulan, Disney önderliğinde sinema dünyasında. Mulan filminin oyuncu kadrosunda Yifei Liu, Donnie Yen, Gong Li, Jet Li, Jason Scott Lee ve Yoson An gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Niki Caro var. Çin İmparatoru, ülkeyi Kuzeyli istilacılardan korumak için her aileden bir erkeğin İmparatorluk Ordusunda hizmet etmesi gerektiğine dair bir kararname çıkardığında, onurlu bir savaşçının en büyük kızı Mulan, hasta babasının yerini almak için devreye girer.

Bir erkek kılığına giren Mulan, yolun her adımında test edilir ve iç gücünü kullanmalı ve gerçek potansiyelini benimsemelidir. Onu onurlu bir savaşçıya dönüştürecek ve ona minnettar bir ulusun ve gururlu bir babanın saygısını kazandıracak destansı bir yolculuk sizlerle. Mulan filmi türkçe dublajlı ve full hd 1080p olarak Dolufilm ailesi sayesinde sizlerle. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Niki Caro

Film Oyuncuları→ Yifei Liu, Donnie Yen, Gong Li, Jet Li, Jason Scott Lee, Yoson An, Tzi Ma, Rosalind Chao, Pei-Pei Cheng, Xana Tang, Ron Yuan, Jun Yu, Chen Tang, Doua Moua, Jimmy Wong

Filmin IMDB Puanı→ 8.8

Filmin Türü→ AksiyonDramMacera

Etiketler: ,