X-Men: Geçmis Günler Gelecek İzle

X-Men: Geçmis Günler Gelecek, çizgi romandan uyarlama olan dünyaca ünlü film serisi X-Men’in altıncı filmi olan X-Men: Geçmis Günler Gelecek filmi Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle. Mutantlar soylarının tükenme sınırında olduğunu fark ederler ve yok olmalarını engellemek için yollar ararlar. Bu yollardan bir tanesi de zaman yolculuğudur. Bu yok olma eşiğindeyken iki ölümcül mutant olan Magneto ve Xavier kendi aralarında güçlerini birleştirme kararı alırlar.

Wolverine ise tarihi değiştirmek ve hem insanlar hem de mutantlar için kıyametle sonuçlanan bir olayı önlemek için umutsuz bir çabayla geçmişe gönderilir. Filmin oyuncu kadrosunda Hugh Jackman, James McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence, Halle Berry, Nicholas Hoult, Anna Paquin, Ellen Page ve Peter Dinklage,  gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise ilk iki filmin de yönetmenliğini yapan ünlü yönetmen Bryan Singer var. X-Men: Geçmiş Günler Gelecek filmini türkçe dublaj ve full hd kalite olarak Dolufilm ailesi farkıyla izleyebilirsiniz, iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Bryan Singer

Film Oyuncuları→ Hugh Jackman, James McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence, Halle Berry, Nicholas Hoult, Anna Paquin, Ellen Page, Peter Dinklage, Shawn Ashmore, Omar Sy, Evan Peters, Josh Helman, Daniel Cudmore, Bingbing Fan

Filmin IMDB Puanı→ 8.5

Filmin Türü→ AksiyonFantastikMacera

Etiketler: ,