X-Men: Apocalypse İzle

X-Men: Apocalypse, çizgi romandan uyarlama olan dünyaca ünlü film serisi X-Men’in yedinci filmi olan X-Men Apocalypse yani X-Men Kıyamet filmi Dolufilm ailesi farkıyla kaliteli bir şekilde sizlerle. Dünya tarihinde ilk mutant olan En Sabah Nur binlerce yıllık uykusundan uyanır ve dünyayı kıyamete sürüklemeye çalışacaktır. En Sabah Nur bu hedefini gerçekleştirirken yanına da işine yarayacak güçlü mutantları alır. En Sabah Nur’un özelliği istediği mutantın gücünü arttırmak ve gelişmesini sağlamaktır. En Sabah Nur ve ekibini sadece Profesör Charles’ın X-Men ekibi durdurabilir.

Filmin oyuncu kadrosunda ames McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence, Nicholas Hoult, Oscar Isaac, Rose Byrne ve Evan Peters gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmenliğinde ise serinin birinci, ikinci ve altıncı filmin yönetmenliğini yapan Bryan Singer var. X-Men: Apocalypse filmi türkçe dublaj ve full hd kalite olarak Dolufilm ailesi sayesinde sizlerle. Bizlere destek olmak adına bol bol yorum yapmayı unutmayınız, iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Bryan Singer

Film Oyuncuları→ James McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence, Nicholas Hoult, Oscar Isaac, Rose Byrne, Evan Peters, Josh Helman, Sophie Turner, Tye Sheridan, Lucas Till, Kodi Smit-McPhee, Ben Hardy, Alexandra Shipp, Lana Condor

Filmin IMDB Puanı→ 8.7

Filmin Türü→ AksiyonFantastikMacera

Etiketler: