X-Men: Birinci Sınıf İzle

X-Men: Birinci Sınıf, çizgi romandan uyarlama olan dünyaca ünlü X-Men film serisinin beşinci filmi olan X-Men: Birinci Sınıf filmi Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle. Film, Profesör X ve Magneto’nun gençlik yıllarını ele alıyor. Profesör Charles’in mutant okulunu nasıl kurduğunu, Magneto’nun nasıl iyi biriyken bir anda kötü birisi olduğunu ve ilk X-Men ekibinin kuruluş şeklini anlatıyor. Filmin oyuncu kadrosunda James McAvoy, Laurence Belcher, Michael Fassbender, Bill Milner, Kevin Bacon, Rose Byrne, Jennifer Lawrence, Beth Goddard, Morgan Lily, Oliver Platt, Álex González, Jason Flemyng, Zoë Kravitz, January Jones ve Nicholas Hoult gibi isimler yer alıyor.

1960’lı yıllarda Charles Xavier ve Erik Lensherr, kendileri gibi başka mutantları bulmak için birlikte çalışırlar, ancak Erik’in hayatını mahveden hırslı bir intikam peşinde koşması, aralarında bir bölünmeye neden olur. X-Men: Birinci Sınıf filmi türkçe dublaj ve full hd 1080p kalitesiyle Dolufilm ailesi sayesinde sizlerle. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Matthew Vaughn

Film Oyuncuları→ James McAvoy, Laurence Belcher, Michael Fassbender, Bill Milner, Kevin Bacon, Rose Byrne, Jennifer Lawrence, Beth Goddard, Morgan Lily, Oliver Platt, Álex González, Jason Flemyng, Zoë Kravitz, January Jones, Nicholas Hoult

Filmin IMDB Puanı→ 8.7

Filmin Türü→ AksiyonFantastikMacera

Etiketler: ,