X-Men 2 İzle

X-Men 2, dünyaca ünlü film serisi X-Men’in ikinci filmi sizlerle. Filmin oyuncu kadrosunda Patrick Stewart, Hugh Jackman, Ian McKellen, Halle Berry, Famke Janssen, James Marsden, Anna Paquin, Rebecca Romijn ve Brian Cox gibi dünyaca ünlü isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise ilk filmin de yönetmenliğini yapan dünyaca ünlü Bryan Singer var. X-Men 2 filmi dil seçeneği türkçe dublajlı ve kalite seçeneği 1080p olarak Dolufilm ailesi farkıyla izlemeniz için sizlerle. Herkese iyi seyirler.

Filmin Konusu;

Albay William Stryker mutantlardan nefret eden ve onları yeryüzünden silmek isteyen birisidir. Mutant karşıtı Albay William Stryker, Profesör X’i kaçırır ve onun mutant okuluna saldırı düzenler. Profesör X’i kurtarıp, Albay William Stryker’ı durdurmak için X-Men ekibi her ne kadar bu durum hoşlarına gitmese de düşmanları Magneto ile işbirliği yapmak zorunda kalacaklardır. X-Men serisinin ikinci filmi sizlerle. Bizlere destek olmak adına lütfen izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız.

Filmin Yönetmeni→ Bryan Singer

Film Oyuncuları→ Patrick Stewart, Hugh Jackman, Ian McKellen, Halle Berry, Famke Janssen, James Marsden, Anna Paquin, Rebecca Romijn, Brian Cox, Alan Cumming, Bruce Davison, Aaron Stanford, Shawn Ashmore, Kelly Hu, Katie Stuart

Filmin IMDB Puanı→ 8.9

Filmin Türü→ AksiyonFantastikMacera

Etiketler: